سیاست حفظ حریم خصوصی

  • ما که هستیم؟

 

البرا یک فروشگاه اینترنتی لباس زیر زنانه مستقر در شهر کرج  و منطقه گوهردشت است. نشانی وب‌سایت ما: elbra.ir می باشد. البرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و عضو جستوگر «ترب» و «ایمالز» می باشد.

 

  • ارتباط و افشای اطلاعات شخصی مشتریان به شخص سوم (ثالث)

اطلاعات شخصی شما (شامل نام، ایمیل، شماره تلفن، آدرس، کد پستی) برای ما بسیار ارزشمند است و هرگز برای اهداف marketing و بازاریابی با هیچ شخص سومی به اشتراک گذاشته نمی شود.

  • کدام اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم؟

 نام ، شماره تلفن ، آدرس IP ، آدرس ایمیل (اختیاری)، کد پستی و سایر نشانی های لازم برای ارسال مرسولات پستی که در  فرم صفحه پرداخت برای ارسال مرسوله ها الزامی است و اطلاعاتی مثل آدرس IP و کوکی های لازم برای تشخیص دوباره شما به هنگام ورود به صفحه کاربری تان مواردی است که توسط سایت البرا بررسی و جمع آوری میشود.

  • هدف و نحوه جمع آوری و استفاده از داده های شخصی

فروشگاه البرا اطلاعات شخصی مشتریان را مطابق مفاد مقررات عمومی حفاظت از داده های کشور ایران  جمع آوری و پردازش می کند.

حداقل داده های شخصی فقط بر اساس تأیید شما و رضایت صریح تان به منظور ارسال بسته های پستی در گام اول و تایید هویت ثبت شده قبلی، در مراجعه های بعدی به البرا استفاده مشود. اطلاعات شخصی شما صرفا برای فروشگاه البرا به منظور تشویق برای خرید های بعدی و یا اطلاع رسانی جشنواره های تخفیفی البرا استفاده میشود. 

از اطلاعات تولید شده توسط مشتریان در بخش نظردهی محصولات برای بهبود روش های بازاریابی و پاسخ دقیق تر به ن8یازهای مشتری، ارائه محتوا ، پاسخ به پرسش های مربوط به دیگر محتوای موجود در وب سایت ، اطلاع رسانی به شما در مورد مطالب موجود ، جدید ، فرآیندها، خدمات و سایر پیشنهادات مورد علاقه شما و به منظور بهبود کیفیت محتوا و وب سایت استفاده می شود.

همه داده های جمع آوری شده به صورت الکترونیکی ذخیره می شوند و اقدامات و روش های مناسب به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز ، حفظ امنیت داده های شخصی و استفاده از داده های جمع آوری شده آنلاین به شیوه مناسب اعمال می شود.

مهم :     اگرچه ما تمام اقدامات مناسب لازم و ضروری را برای اطمینان از افشای غیرمجاز اطلاعات شخصی  انجام می دهیم ، اما نمی توانیم تضمین کنیم که هکر ها هرگز به ما حمله نمیکنند، طوری که بزرگترین سایت های دولتی از این حمله ها مصون نیستند. و ممکن است مثل هر سایت دیگری مورد حمله و دستبرد سارقین اینترنتی قرار بگیریم. با این حال البرا خود را موظف میداند همواره جدیدترین متدهای امنیتی را برای حفاظت از داده ها به کار گیرد.

امکان مشاهده کامنت ها و نظرات توسط سایر کاربران یا اشخاص ثالث

وب سایت البرا حاوی محتوای نظردهی کاربران در صفحه محصولات است که برای همه ی افراد بدون نیاز به نام نویسی قابل دسترسی است. ضمن درخواست  از کاربران برای درج محتوای مناسب با صنف پوشاک البرا تقاضا میشود اطلاعات شخصی خود را در بخش نظرها و کامنت ها درج نکنند. بنابریان مسئولیت درج اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن در بخش کامنت ها به عهده ی شخص است. برای  این منظور میتوانید از طریق ایمیل، تماس تلفنی و یا پیام مستقیم در صفحه تماس با ما اطلاعات شخصی خود را برای برقراری تماس البرا با شما به اشتراک بگذارید.

اصلاح و حذف اطلاعات شخصی

شما از نظر قانونی و سیاست حفظ حریم خصوصی سایت ما می توانید در هر زمان درخواست تغییر یا حذف داده های شخصی خود یا حذف از پایگاه داده کاربر ثبت شده را داشته باشید. اصلاح یا حذف داده ها باید بر اساس یک اعلان مناسب مثل تماس تلفنی یا از طریق ایمیل به البرا باشد.

کوکی ها
  1. کوکی چیست؟
کوکی؛ فایل‌های کوچک متنی است، که اطلاعاتی را در مرورگر کاربر ذخیره می‌کند تا در بازیدهای بعدی، اطلاعات مربوط به تنظیمات کاربری، تاریخچه بازدیدها و سبد خرید را به صورت خودکار بازیابی کنند.

از چه کوکی هایی استفاده می کنیم و چرا؟

به طور کلی ، وب سایت از کوکی ها استفاده می کند تا شما را از سایر کاربران وب سایت متمایز کند. این به ما کمک می کند تا هنگام مرور وب سایت ، تجربه خوبی را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین به ما امکان می دهد آن را بهبود بخشیم. کوکی هایی که ممکن است در وب سایت استفاده کنیم ممکن است به شرح زیر طبقه بندی شوند:

شدیدا ضروری است

کارایی

عملکرد

هدف گذاری

برخی از کوکی ها ممکن است بیش از یکی از این اهداف را برآورده کنند.

کوکی های “بسیار ضروری” به شما امکان می دهد در وب سایت حرکت کرده و از ویژگی های ضروری مانند مناطق امن استفاده کنید. بدون این کوکی ها ، ما نمی توانیم خدمات درخواستی را ارائه دهیم. استفاده از کوکی ها مغایرتی با سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران ندارد.

ما از این کوکی های بسیار ضروری برای موارد زیر استفاده می کنیم:

شناسایی کنیم که وارد وب سایت شده اید و هویت شما را تأیید می کند

وقتی تغییری در نحوه کار ما ایجاد می شود ، مطمئن شویم که به سرویس مناسب در وب سایت متصل شده اید

برای اهداف امنیتی

وقتی تغییری در نحوه کار ما ایجاد می شود ، مطمئن شوید که به سرویس مناسب در وب سایت متصل شده اید. اگر از این کوکی ها جلوگیری کنید ، نمی توانیم عملکرد وب سایت یا امنیت وب سایت را در طول بازدید شما تضمین کنیم.

کوکی های “عملکرد” اطلاعات مربوط به نحوه استفاده از وب سایت را جمع آوری می کنند ، به عنوان مثال از چه صفحاتی دیدن می کنید و در صورت بروز خطا. این کوکی ها هیچ اطلاعاتی را که می تواند شما را شناسایی کند ، جمع آوری نمی کند و فقط برای کمک به ما در بهبود نحوه عملکرد وب سایت ، درک علایق کاربران و اندازه گیری اثربخشی تبلیغات ما استفاده می شود.

ما از کوکی های  برای بهبود عملکرد سایت البرا استفاده می کنیم
 نحوه حذف و مسدود کردن کوکی های ما

اکثر مرورگرهای وب امکان کنترل بیشتر کوکی ها را از طریق تنظیمات مرورگر می دهند. با این حال ، اگر از تنظیمات مرورگر خود برای مسدود کردن همه کوکی ها (از جمله کوکی های بسیار ضروری) استفاده می کنید ، ممکن است نتوانید به تمام یا بخشی از وب سایت دسترسی پیدا کنید. مگر اینکه تنظیمات مرورگر خود را طوری تنظیم کرده باشید که کوکی ها را رد کند ، سیستم ما به محض بازدید از وب سایت کوکی ها را صادر می کند.

تغییر تنظیمات کوکی تنظیمات مرورگر برای تغییر تنظیمات کوکی های شما معمولاً در منوی “options” یا “preferences” مرورگر اینترنت شما یافت می شود.

زمان نگهداری

هرگونه اطلاعات شخصی که برای اطلاع رسانی به روز رسانی خدمات و بازاریابی در اختیار ما قرار دارد تا زمانی که شما به ما اطلاع دهید که دیگر مایل به دریافت این اطلاعات نیستید ، در نزد البرا نگهداری میشود.

اگر هنوز احساس می کنید که در مورد حفاظت از اطلاعات نکته ای محذوف مانده می توانید با ما تماس بگیرید.

پرداخت معتبر

تمامی پرداخت های البرا از طریق درگاه امن زیبال متعلق به شرکت راهکار نوین زیبال پرداخت یار رسمی شاپرک (بانک مرکزی) انجام می گیرد. این درگاه امن، دارای مجوز از مراجع مطمئن از نظام پولی و اعتباری کشور ایران می باشد.

در دسترس بودن ، خطاها و نادرستی ها

ما دائماً محصولات و خدمات خود را در وب سایت به روز می کنیم. محصولات یا خدمات موجود در وب سایت ما ممکن است دارای قیمت اشتباه ، توصیف نادرست یا در دسترس نباشند و ممکن است در به روزرسانی اطلاعات در وب سایت و در تبلیغات خود در سایر وب سایت ها تأخیر داشته باشیم.

ما نمی توانیم صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی از جمله قیمت ها ، تصاویر محصول ، مشخصات ، در دسترس بودن و خدمات را تضمین و صد در صدی بکنیم. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که اطلاعات را بر اساس نیاز و مقتضیان روز تغییر داده یا به روز کنیم و در هر زمان بدون اطلاع قبلی، خطاها و نادرستی ها  را یا حذف و یا تصحیح کنیم.

قانون حاکم

سیاست حفظ حریم خصوصی در سایت البرا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، تدوین و تنظیم شده است.